torsdag, 01. oktober 2020, Teleinformatyka - Politechnika Świętokrzyska, Kierunek Teleinformatyka na PŚk - Rozpoczęcie zajęć!

från 01. oktober 2020 - 6:00
till 01. juli 2021 - 14:00

Teleinformatyka - Politechnika Świętokrzyska

Teleinformatyka - Politechnika Świętokrzyska
PolandKielceal. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, 25-314 Kielce, Poland
händelsebeskrivning
Poniżej możesz dowiedzieć się więcej o TELEINFORMATYCE - noczesnym kierunku studiów na Politechnice Świętokrzyskiej:- Wykaz przedmiotów: https://tiny.pl/75p3l

- Materiał z webinarium informacyjnego: https://tiny.pl/75p3s

- Artykuł na temat kierunku w Gazecie Wyborczej: https://tiny.pl/75p36

- Film Kierunki przyszłości :) - https://tiny.pl/75p33

- Co sądzą o nas studenci specjalności: https://tiny.pl/75p3kVisa mer

Teleinformatyka (kierunek studiów o profilu praktycznym) – nie bez przyczyny – daje pewne miejsce pracy w zawodzie. Wiedza zdobyta podczas studiów pozwala znaleźć zatrudnienie w firmach związanych z szeroko rozumianą branżą IT. W programie studiów znajdziecie aż 18 przedmiotów, w ramach których nieodpłatnie można odbyć międzynarodowe, renomowane w skali całego świata szkolenia Cisco Networking Academy. Szkolimy, między innymi, w zakresach: CCNA, CCNA CyberOps, CCNP, IoT, C/C++, Python, Network programming, Linux, BigData. Wiedza ta uzupełniana jest zagadnieniami sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa, tworzenia aplikacji mobilnych, Data Center, wirtualizacji oraz konteneryzacji czy też technologii 5G i języka JAVA. Ponadto, dzięki specjalnie przygotowanym blokom programowym poznasz branżowy język obcy oraz szeroko rozwiniesz swoje kompetencje miękkie – tak bardzo ważne w dzisiejszym biznesie. Kierunek jest unikalny w skali naszego Kraju. Teleinformatyka TWOJĄ przyszłością – Łączy nas IoT ; ).Stawiamy na współpracę z przemysłem i instytucjami otoczenia gospodarczego. Dobre kontakty ze środowiskiem biznesowym sprawiają, że Absolwenci Uczelni są chętnie zatrudniani przez pracodawców. Potwierdzają to badania prowadzone przez Uczelnię wśród Absolwentów – ponad 95% procent ankietowanych znalazło zatrudnienie tuż po ukończeniu studiów. Przykładem bardzo dobrej współpracy z przemysłem jest rozwijana na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki - Teleinformatyka, która w konkursie LIDER PARTNERSTWA EDUKACJI I BIZNESU zdobyła tytuł „Lidera partnerstwa z biznesem IT”. Ideą konkursu było wyróżnienie najlepszych w Polsce przykładów współpracy pomiędzy Uczelniami oraz biznesem.

Kierunek Teleinformatyka na PŚk - Rozpoczęcie zajęć!, Teleinformatyka - Politechnika Świętokrzyska händelse

Zjem pomarańczę po umyciu zębów

Zjem pomarańczę po umyciu zębów

onsdag 31. december 2025
2238 shares
Oglądam nowy odcinek Dobrego Psychologa
fredag 05. februari 2027
8 shares
Opocikon 201?
söndag 07. februari 2106
13 shares
50-lecie Rock Music School
måndag 01. september 2064
11 shares
Mam dom. Jestem Parys.
tisdag 24. december 2030
37 shares
Hitta fler intressanta händelser
Få rekommendationer händelse baserat på din Facebook-smak. Hämta den nu!Visa mig lämpliga händelser för migInte nu